Seksas ir žmonės

Parašyta: 2012-11-30 | Autorius: | Komentarų nėra »

Susipažinus su nauju žmogumi, nesvarbu, ar jis rastas interneto pažinčių pagalba, ar susipažinta gatvėje, anksčiau ar vėliau daugeliui aktualia tema pasidaro seksas.

Seksas turėtų būti aktualus ne tik šviežiai „iškeptoms“ poroms, bet ir ilgesnį laiką kartu leidžiantiems asmenims, kuriuose sieja ne tik draugiški santykiai, bet, kaip sakoma, ir šis tas daugiau. Tačiau seksas domina toli gražu ne visus suaugusius žmones.

Tai, kad seksas nedomina vyresnių žmonių yra natūralu, tačiau blogiausia tuomet, kai seksas nedomina tik vieno iš dviejų partnerių. Tokiose situacijose neišvengiami ir kivirčai, kurie neretai perauga į nemenkus konfliktus, kurių pabaiga – skyrybos. To tikrai nesiekia nei vienas susipažinti siekiantis žmogus.

sexy

Siekiant išvengti dėl sekso kylančių problemų geriausia kuo anksčiau išsiaiškinti partnerio lūkesčius, tikslus bei nedelsti ir jei yra problemų jas kuo greičiau spręsti, atvirkščiai, galimos sudėtingos pasekmės.

Neretai yra keliama problema, jog jaunos poros pradeda užsiiminėti seksu, kuomet dar nėra tam pasiruošusios, pilnai subrendusios. Tačiau negalima teigti to apie visas poras, kadangi sunku pasakyti, kuris žmogus tikrai pasiruošęs seksui, o kuriam dar reikia laiko. Deja, dažniausiai jauniems žmonėms kokybiškai seksu užsiiminėti trukdo tėvai, globėjai, kiti vyresni konservatyvesni asmenys, kuriems seksas daugiau ne malonumas, bet svarbus žingsnis, giminystės plėtimo veiksmas.

Seksualiai sugyvenusios poros jau nejunta kitų žmonių nuomonės spaudimo, seksu užsiiminėja laisvai. Po kiek laiko tokioms poroms pradedi rūpesčių kelti gimę vaikai, kurie reikalauja dėmesio, nenorima prižadinti. Taip pat, keblu kuomet reguliariam seksu trukdo atvykę svečiai ar išvykimas į svečius. Tačiau tokios situacijos sukeldamos trukdžių intymiam gyvenimui ne tik yra nemalonios tuo metu, bet priešingai – suartina, skatina troškimą.Komentarai

Privalai būti prisijungęs, norėdamas komentuoti.