Privati klinika

Parašyta: 2013-06-26 | Autorius: | Komentarų nėra »

Negalite pakęsti eilių pas gydytoją? Išeitis yra! 

Privati klinika

Privati klinika

Lietuvoje vis dažniau privati klinika nukonkuruoja valstybinę. Ir vis dėlto, kuri geriau: privati ar valstybinė? Ar pas šeimos gydytoją eilės laukti tenka kelias savaites, o pas specialistus – dar ilgiau? Ar eilėje už durų užtrunkate ilgiau nei dvidešimt minučių? Ar jus erzina nepakantūs ir be eilės „užlendantys“ pacientai? Ar jūsų gydytojas nuolat suirzęs ir skuba atlikti apžiūrą? …turite daugiau nusiskundimų?

Jei į šiuos klausimus atsakėte teigiamai, nebesikankinkite valstybinėse klinikose – išbandykite privačias! Sakote, tai brangu? O ar pagalvojote, kiek kainuoja jūsų laikas, praleistas eilėse?

Kur įsikūrę privačios klinikos? 

Privačių klinikų yra labai daug. Jei vaikštinėtumėte po laikinosios sostinės senamiestį ir paklaustumėte praeivių, kur yra kokia nors privati klinika kaune, jie neabejotinai parodytų bent keletą jų visai šalia. Domina klinika, kurioje geriausi gydytojai ir įranga? Privati klinika Jums – kaip tik! Ir jokių eilių, ilgo laukimo už durų ir visada blogai nusiteikusių gydytojų…

Privačios klinikos – didesniuose miestuose 

Nors privačių klinikų yra labai daug, mažuose miesteliuose jų vos viena kita. Daugiausia tokių klinikų yra didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje ir kitur, t. y. ten, kur gyventojų skaičius didesnis, o ir eilės valstybinėse klinikose ilgesnės.

Kaip surasti privačią kliniką savo mieste 

Jei ieškote privačios klinikos, lengviausia ją rasti internete. Jums tereikia į interneto paieškos sistemos langelį įvesti raktažodžius privati klinika, o prie jų prirašyti savo gyvenamąjį miestą, pvz.: privati klinika panevezyje, privati klinika marijampoleje arba privati klinika siauliai. Gyvenate pajūryje? Ieškokite, naudodami raktažodžius privati klinika klaipedoje.

Jeigu jus domina privati klinika, kuri yra arčiausiai jūsų namų, bandykite paieškos sistemoje įvesti gatvės, kurioje gyvenate, arba šalia esančios, pavadinimą. Pavyzdžiui, jei gyvenate Vilniuje, Grybo gatvėje, į paieškos langelį įveskite raktažodžius privati klinika vilniuje grybo gatveje – galbūt puiki klinika yra visai šalia jūsų?

Privačių klinikų privalumai

Privačios klinikos pasižymi tuo, kad jose dirba įvairių sričių gydytojai, atliekantys daugelį būtiniausių procedūrų, kurios ne visuomet teikiamos valstybinėse klinikose. Čia po vienu stogu dirba ir šeimos gydytojai, ir alergologai, ginekologai, endokrinologai… ir ozono terapijos ar net plastinės bei rekonstrukcinės chirurgijos specialistai. Jei gyvenate Šiauliuose, kažin ar savo valstybinėje klinikoje galite kreiptis į bet kurį iš šių gydytojų, tačiau ne viena privati klinika siauliuose šias paslaugas teikia.

Maža to, privačių klinikų pacientai teigia, kad jiems nereikia laukti ilgose eilėse, kaip dažnai tenka valstybinių klinikų pacientams. Ir to negana – esant būtinybei, pas gydytoją-specialistą galima patekti netgi tą pačią ar per kelias artimiausias dienas.

Mažus vaikus auginančios šeimos įžvelgia dar vieną svarų privalumą – privati klinika dažniausiai turi vaikų kambarį, kuriame tėveliai gali palikti savo atžalas, kol patys lankosi pas gydytojus. O atėję su sergančiais vaikais, neturi saugotis pašalinių virusų – dažnu atveju privati klinika organizuoja priėmimą pas gydytoją taip, kad sergantys pacientai kuo mažiau kontaktuotų vienas su kitu.

Spręsti, kokią gydymo įstaigą rinktis – jūsų valia. Tačiau rinkdamiesi „pasverkite“ visus pliusus ir minusus, galbūt apsilankykite vienoje ar kitoje privačioje klinikoje, pasižvalgykite aplink ir pajuskite, ar norite čia sugrįžti. Apsilankę bent vienoje jų, neabejotinai pajusite skirtumą tarp valstybinės ir privačios klinikos. Galiausiai sužinosite, kad privati klinika – tai puikiausia išeitis tiems, kurie taupo savo laiką ir rūpinasi sveikata.Komentarai

Privalai būti prisijungęs, norėdamas komentuoti.