Fotoseja Kaune – puiki proga nustebinti save

Parašyta: 2013-01-05 | Autorius: | Komentarų nėra »

Galvojate apie fotosesiją? Norite nekasdieniškai praleisti laiką? Pasvarstykime kur įmanoma fotosesija Kaune ir ką Kaune galima surasti įdomaus.

fotosesija kaune

Kaunas vienas iš Lietuvos didmiesčių, jis senas, dėl to čia galima surasti tikrai įdomių vietų.

Fotosesija Kauno senamiestyje

Kauno senamiestis – seniausias rajonas. Jame išlikę labai daug senų restauruotų ir nerestauruotų namų. Šiame rajone tikrai rasite sau tinkamų ir įdomių vietų. Pabandykite pavaikščioti ne tik pagrindinėmis senamiesčio gatvėmis. Užsukite į skersgatvius, mažesnes gatveles, aplinka tikrai neliksite nusivylę.

Pritaikius atitinkamus rūbus gausite dar geresnį efektą. Senamiesčio pastatuose atsispindi baroko, renesanso ir gotikos stiliai. Pasidomėkite to laikmečio apranga, susiraskite panašių aksesuarų ir jūsų fotosesija Kaune įgaus naujas spalvas.

Fotosesija parke

Jeigu mėgstate gamtą, žalią spalvą, medžius – jums reikia fotosesijos gamtoje. Dažnu atveju mieste sunku surasti natūralios gamtos, todėl reikia žinoti visus parkus, pasivaikščiojimo vietas. Kaune parkų daug – Kleboniškio miškas, Pažaislio vienuolynas, Ąžuolyno parkas, Panemunės šilas ir kt. Vienos dienos nepakaktų aplankyti visas šias vietas. Kauno parkuose rasite daug žmogaus nepaliestos gamtos, nes kai kurie parkai ir yra išlikę miškai, kai dar nebuvo miesto, arba jo plėtra nebuvo pasiekus tų miškų.

Fotosesija Kaune prie Marių

Kauno marios pats didžiausias dirbtinis vandens telkinys Lietuvoje. Kranto linijos ilgis 200 km. O dauguma vietų prie šio vandens telkinio – nuostabūs. Išsirinkite bet kurią vietą Kaune ar už jo ribų. Aplink Kauno marias daugybė pasivaikščiojimo takelių, parkų, piliakalnių. Norintiems šaltesnio stiliaus galima (žinoma kiek įmanoma) privažiuoti prie Kruonio hidroelektrinės ar Kauno hidroelektrinės.

Fotografas ar mėgėjas

Kita vertus nėra svarbu kur fotografuotis, kaip sakoma geram šokėjui … Jeigu fotografas savo srities profesionalas – nuotraukos beveik bet kur bus puikios ir nepriekaištingos kokybės.Komentarai

Privalai būti prisijungęs, norėdamas komentuoti.