Baldai

Parašyta: 2012-12-31 | Autorius: | Komentarų nėra »

baldaiBaldų pasirinkimas – kokie, kur ir už kiek

Tam, kad namai būtų mieli ir jaukūs, nepaprastai svarbūs yra baldai. Jų medžiagos, spalvos, funkcionalumas gali eilinį kambarį paversti erdve, kurioje visiems gera susitikti, bendrauti, dalytis naujienomis. Gerai parinkti baldai gali padėti išspręsti ir nestandartinio išplanavimo klausimą. Stilinga ir kokybiška sofa gali tapti akcentu, perskiriančiu valgomąjį ir svetainę. O knygų lentyna gali padalyti kambarį į miegamojo zoną ir darbo erdvę.

Skirtingi pirkėjų poreikiai

Šiais laikais baldų pasirinkimas itin platus. Jie gaminami iš įvairių medžiagų, yra pritaikomi įvairių stilių būstams. Vieni baldai pasižymi išskirtine kokybe ir yra brangesni. Kiti pagaminti iš paprastesnių medžiagų, kainuoja pigiau, tad ir juos keisti galima dažniau. Žmonės renkasi labai skirtingų stilių baldus ir skirtingą kokybę. Tai nulemia jų pajamos, grožio supratimas. Galų gale – tai, ką jie namuose ketina daugiausiai veikti. Jei čia bus tik miegama, o svetainėje lankysis svečiai, būstas tampa „šaltesnis“, bet jam pasirenkami išskirtiniai gaminiai. Jais siekiama reprezentuoti ir save. Funkcionaliausius, patogiausius daiktus už priimtiną kainą pasirenka šeimos. Vaikus auginantys tėveliai žino, kad baldai turi būti ne meno kūriniai, skirti žavėtis, o realūs daiktai. Vaikai nemoka saugoti brangių pirkinių, tad ir baldai turėtų būti kuo paprastesni. Vis dėlto – ne prasti!

Baldai šeimoms

Du mažylius auginanti 33-ejų Regina pasakoja ilgai ieškojusi sofos svetainei. Nors vaikai turi savo kambarį, visas šeimos gyvenimas verda svetainėje. Čia jie ir piešia, ir lipdo, ir spalvina knygeles. Taigi visi baldai, anot Reginos, turi būti ypač lengvai prižiūrimi, nelabai brangūs. Tačiau kartu šiuolaikiški, skoningi, užimantys ne per daug erdvės gyvenamajame kambaryje. Tokie ir pasirodė nemuno baldai. Šios įmonės gaminiai atitiko Reginos šeimos reikalavimus. Moteris taip pat vertina Magrės baldus. Regina pasakoja, kad magres baldai stovi beveik visų jos draugių namuose. Ir jos tikrai neturi jokių nusiskundimų. Tiesa, Regina nėra nusiteikusi ir prieš naudotus baldus. Tačiau naudoti baldai neturėtų būti minkštieji. Moteris mano, kad naudotos sofos, lovos nėra higieniškos. O išsivalyti jas sudėtinga. Tačiau ji yra pirkusi naudotą rašomąjį stalą ir spintą su stumdomomis durimis.

Svarbi kokybė

56-erių Agnė vaikus jau užaugino, tad jai svarbus ne baldų praktiškumas, o jų stilius ir kokybė. Agnė sako, kad grafu baldai yra būtent tai, ko ji ieškojo. Jų kaina pasirodė labai prieinama, o išvaizda – puiki. Moteris gerai vertina ir Minijos baldus. Ji pastebėjo, kad minijos baldai ilgaamžiai, niekada neteko jų taisyti ar juo labiau grąžinti pardavėjams. Agnė sako, jog jai baldai yra ne šiaip sau eiliniai daiktai. Neretai baldai gali sukurti ypatingą atmosferą namie, nuteikti kūrybiškai arba raminančiai. Jų dizainas, spalvos, derinys su kitomis namų spalvomis išduoda daug ir apie būsto šeimininką.

Išsirinkti baldus – geriant kavą

Vis daugiau žmonių nebijo baldų įsigyti internetu. Itin patogu tai, kad baldai internete yra sudėti visi, kurie parduodami konkrečios įmonės. Parduotuvėse paprastai tokios galimybės įmonės neturi, nes ekspozicijos užima daug vietos. Vienos iš internetinių parduotuvių – baldai1 – atstovai patvirtina, kad prekyba vis labiau įsibėgėja. Anot jų, paklausiausios yra sekcijos ir minkštieji kampai, taip pat žurnaliniai, kavos staliukai. „Jau tapo nebesvarbu, ar baldai kaune, ar Vilniuje. Važiuoti niekur nereikia. Atsisėdi šiltai namie, pasiimi kavos ir renkiesi baldus“, – sako internetinės parduotuvės baldai1 atstovai.

Internete pigiau

Internetu pirkti ne tik patogiau, bet dažnai ir pigiau. Internetinės parduotuvės nuolat skelbia įvairių akcijų ir išpardavimų. Jų galima paieškoti internetinėje paieškoje įvedus frazę baldai akcija ar baldai išpardavimas. Nesvarbu, kokių baldų ieškote – tiek baldai biurui, tiek namams internete pigesni ir įvairesni. Belieka juos išsirinkti…Komentarai

Privalai būti prisijungęs, norėdamas komentuoti.